مـرکـز تـحـقیـقـاتسلامت چشم بصیر

زمان برگزاری: سوم تا پنجم خردادماه 1396

همزمان با کارگاه کانتکت لنز در مرکز بصیر برگزار شد / پنجمین کارگاه جراحی زنده

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

دومین مدرسه بین المللی اپتیک و دومین کنگره بین المللی مرکز تحقیقات سلامت چشم بصیر، در روز جمعه پنجم خرداد ماه با برگزاری پنجمین کارگاه جراحی زنده کاشت لنز داخل چشمی چندکانونه به کار خود پایان داد.

همزمان با کارگاه کانتکت لنز در مرکز بصیر برگزار شد / پنجمین کارگاه جراحی زنده

روز دوم 
به گزارش روابط عمومی مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، دومین مدرسه بین المللی اپتیک و دومین کنگره بین المللی مرکز تحقیقات سلامت چشم بصیر، در دومین روز خود، در مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، با حضور جمعی از پزشکان، دانشجویان و اپتومتریست‌ها به کار خود ادامه داد. میهمانان خارجی این برنامه، پروفسور یوهانیس پالیکاریس و آیونیس گینیس نیز در این برنامه حضور داشتند.

    

 دو کارگاه همزمان در یک روز 
در روز سوم، دو کارگاه به صورت همزمان در دو بخش مرکز برپا شد. کارگاه کانتکت لنز و کارگاه جراحی زنده. در این دو کارگاه که با استقبال بی سابقه‌ای از طرف پزشکان و اپتومتریست ها مواجه شد، برای شرکت کنندگان پنج امتیاز بازآموزی در نظر گرفته شده بود. 

 

در پایان بعد از اهداء مدارک گذراندن دوره به شرکت کنندگان، این کنگره سه روزه، در روز جمعه پنجم خرداد ماه به کار خود خاتمه داد.

لازم به ذکر است، پنجمین کارگاه جراحی زنده، به صورت همزمان در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت مرکز نیز پخش شد. پخش زنده این نشست نیز حدود ۱۸۰۰ مخاطب آنلاین داشت.