مـرکـز تـحـقیـقـاتسلامت چشم بصیر

زمان برگزاری: سوم تا پنجم خردادماه 1396

شرکت تجهیزات پزشکی آمیکو یسنا پارس

شرکت آمیکویسناپارس

شرکت آمیکویسناپارس به عنوان عضوی از گروه بین‌المللی آمیکو، با چشم اندازی روشن در مسیر ارتقاء سطح سلامت جامعه و تعالی سازمانی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی از سال 1381 فعالیت خود را در ایران شروع کرد. گروه آمیکو با میراث نزدیک به چهل سال تجربه، بزرگترین تأمین‌کننده و توزیع‌کننده، با سبد کالایی کامل در زمينه تجهيزات چشم پزشكي و لنزهاي تماسي، در حوزه تجهيزات درماتولوژي و ليزرهاي پوست، ملزومات و دستگاه های ENTدستگاه‌ها و تجهيزات نورولوژي و تأمين شيشه و فريم عينك در خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌باشد.

شرکت آمیکو یسنا پارس با تامین و فروش لنزهای تماسی برای متخصصین و مصرف کنندگان در ایران آغاز به کار کرد، سپس با توسعه فعالیت‌های خود در حوزه‌های گوناگون تأمین و خدمات، تجهیزات چشم پزشکی و دستگاه‌های درمانی و لیزر پوست، تصویر برداری پزشکی و تأمین عینک و فریم از برترین برندهای دنیا، همواره کوشیده تا در موفقیت‌های پزشکی و بهداشت جامعه، سهمی موثر داشته باشد.

در حال حاضر شركت آميكو يسنا پارس در صنعت چشم پزشكي با ارائه انحصاری محصولات کمپانی‌های  Alcon Vision Careآمريكا (لنزهاي تماسي و محلول های شستشوی لنز،AMO آمریکا (Abbott Medical Optics) محصولات کاتاراکت و فیکو،  KOWA ژاپن و Huvitz کره جنوبی (دستگاه‌هاي چشم پزشكی)، Geuder آلمان (دستگاه فیکو، فیکو ویترکتومی، ابزار جراحی چشم و اقلام مصرفی ویترکتومی)، Alchimia ایتالیا (اقلام مصرفی ویترکتومی)، Asicoو  Katena آمریکا (ابزار جراحی چشم)، خود را عضوی فعال از جامعه فرهیخته چشم‌پزشکی ایران می‌داند و بعنوان شریک قابل اعتماد، در عرضه خدمات و تأمین کالاهایی منحصر به فرد در میان متخصصین شناخته می شود.

از دیگر فعالیت های تخصصی این شرکت فعالیت در زمينه پوست و زيبايي است که با ارائه محصولات كمپاني هاي  Cynosure و Sciton امريكا به صورت کاملاً انحصاری (دستگاه هاي ليزر پوست و ليپوليز)، و همچنین در زمینه‌ تصویربرداری پزشکی با ارائه تجهیزات کمپانی Neurologica/Samsung گامي نوين در دیگر عرصه های تخصصی برداشته است.

شرکت آمیکو یسنا پارس به پشتوانه این تعامل و اعتماد توانسته بعنوان اصلی‌ترین تامین کننده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات برای مراکز بیمارستانی فوق تخصصی ایران شناخته ‌شود.

همکاری نزدیک با هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران نیز از دیگر فعالیت‌های مهم این شرکت محسوب می‌شود. این شرکت بعنوان اصلی‌ترین همکار تجاری در جهت نیل به سوی اهداف عالی هیأت امنا همگام شده تا زمینه ساز معالجه همه بیماران در داخل کشور گردد.

آميكو يسنا پارس با اعتقاد به حضور فعال و مداوم در نمايشگاه‌هاي مرتبط داخلي، همچنين برگزاري سمينارها و كارگاه‌هاي آموزشي تخصصي، ارتقاء سطح دانش پرسنل و ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نرم افزار بهینه حسابراری SAP،  بر اساس رابطه ای مبتني بر رضايت ذینفعان، همکاری با بخش‌های دانشگاهی و موسسات علمی، توانايي حضوري پرقدرت و مداوم را یافته و خرسند است كه همواره نام خود را به عنوان عضوي از جامعه پزشكي كشور عزيزمان ايران می بیند.

اطلاعات تماس

نام شرکت: آمیکو یسنا پارس
نام مدیر عامل: مرجان جلیلی
شماره ثبت: 199774
کد پستی: 1914744755
آدرس: شریعتی - پایین تر از پل صدر - پلاک 1698 - طبقه دوم
تلفن: 021-22645870-71
وب سایت:www.amicoyasnapars.com
ایمیل: amicoyasnapars@amicogroup.com