معرفی مجله

در باره نشریه
نشریه پرتو بصیر یکی از محصولات علمی ترویجی مرکز تحقیقات سلامت چشم بصیر محسوب می‌شود. این نشریه در طی چند سال اخیر تمرکز خود را بر روی focal point در حوزه چشم پزشکی گذاشته است و توانسته در این زمینه نظر مخاطبین خود را به خوبی جلب نماید. با توجه به نگاه مدیریت مسئول این مجموعه و همچنین هیات تحریریه آن، تلاش این نشریه بر این است که خوانندگان خود را از مسائل روز حوزه چشم پزشکی آگاه نماید و این موضوع را تنها به ارائه سرخط اخبار این حوزه خلاصه نکرده است و سعی کرده است تا اندکی عمیق‌تر به موضوعات بپردازد.
این نگاه سبب شده است که رابطه‌ی خوبی میان نشریه و مخاطبانش شکل بگیرد که خود باعث افزایش کیفیت نشریه شده است. هیات تحریریه این مجله با اشتیاق منتظر دریافت مطالب همکاران و اساتیدی است که تمایل به انتشار مطالبشان دارند.

اهداف نشریه
نشریه پرتو بصیر در نظر دارد که مخاطبین خود را از آخرین اخبار، دستاوردهای علمی، اختراعات و فعالیت‌های ارزشمند مطلع نماید. این نشریه با هیات تحریریه‌ی توانمند و علمی و با کمک یک تیم حرفه‌ای تولید محتوا، مطالب مفید را تهیه کرده و این محتوا توسط هیات تحریریه، دسته بندی و غربال می‌شوند. هدف اینست که محتوای عرضه شده دارای عمق قابل قبولی باشد تا شایسته‌ی خوانندگان و مخاطبین این نشریه باشد.
دوره‌ی انتشار
این نشریه هر دوماه یک بار در این مرکز منتشر می‌شود.

شیوه‌ی دسترسی به نشریه
این نشریه به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
مرکز تحقیقات سلامت چشم بصیر، هر شماره‌ی این نشریه را پس از انتشار، به صورت رایگان و برای هر یک از اساتید چشم پزشک شهر تهران ارسال می‌شود. رویه‌ای مرسوم در مرکز تحقیقات که به فرهنگی ماندگار در این سازمان بدل شده است و توانسته مخاطبان ارزشمندی را برای این نشریه فراهم آورد.

فهرست